
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nata081-17/02-1d
Поясна сумочка бананка модна жіноча в різних кольорах 21*14 см штучна шкіра Nata
511 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка бананка жіноча
- Матеріал виробу: Турецька штучна шкіра PU
- Розмір: 21*14*2 см
- На блискавці
- Відмінна якість
- Стильний дизайн
- Країна виробник: Україна
- Бажаний колір вкажіть у коментарях до замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 2 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
- Ціна: 511 ₴










