
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna2112-23/07
Рюкзак шкільний спортивний тканинний 41*30 см з накладною кишенею Luna
527 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний міськ
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 41*30*13 см
- Рюкзак для школярів, міста та активного відпочинку
- Є бічні кишені
- Регульовані ремені
- Внутрішня кишеня
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
- Ціна: 527 ₴


