
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-10/04-18
Рюкзак спортивний підлітковий міський 43*29 см на блискавці з кишенею в різних варіантах Kay
510 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивний
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 43*29*13 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | True |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
- Ціна: 510 ₴

