
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina-916-26/06
Рюкзак яскравий дошкільний дитячий на блискавці 31*26 см в різних варіантах Nina
427 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 31*26*10 см
- На блискавці
- Лямки регулюються
- Стильний дизайн
- Відмінна якість
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 427 ₴



