
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-18-22/12-2
Дитяча кругла силіконова сумочка 16,5*16,5 см на блискавці з вушками та паєтками в різних варіантах Luna
262 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детская сумочка
- Материал изделия: силикон + искусственная кожа
- Размер: 16,5*16,5*6,5 см
- На молнии
- Отличное качество
- Длинный ремешок
- Стильный дизайн
- Желаемый вариант укажите в комментариях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Ширина | 16.5 см |
| Висота | 16.5 см |
| Глибина | 6.5 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 262 ₴



