
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans-182-20/11
Рюкзак туристичний спортивний дорожній тканинний 60*38 см з розширювачем Cans
555 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак туристичний
- Матеріал: тканина
- Розмір: 60*38*20 см
- Розширення +12см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Країна виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може трохи відрізнятися від фото
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість лямок | 2 |
- Ціна: 555 ₴






