
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-30/03-2
Бананка спортивна на два відділення 30*15 на блискавці з кишенею принт у різних варіантах Panda
236 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка:
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 30*15*8 см
- На блискавці
- Два відділення
- Регульований ремінець
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях до замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Висота | 15 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 2 |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 30 см |
- Ціна: 236 ₴

