
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-37288-2-16/09
Сумка жіноча 17*20 см на блискавці з міні клапаном та довгим ремінцем в різних кольорах Kay Зелений
390 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 390 ₴








