
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: К3515-5672-08/12
Сумка жіноча ділова на блискавці 34*25 см зі штучної шкіри в різних кольорах Lily
584 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 584 ₴



