
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-8112-20/01
Рюкзак підлітковий стильний принт написи 34*30 см в різних кольорах Luna
231 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Дитяча |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | True |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 231 ₴









