- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna2080-21/03-1
Рюкзак міський шкільний тканинний на блискавці InterFool 49*32 см Luna
739 ₴
Показати оптові ціни578 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак міський шкільний тканинний на блискавці InterFool 49*32 см Luna739 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний міськ
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 49*32*19 см
- Чудова якість
- Щільна спинка
- Лямки регулюються
- Бажаний колір вкажіть в коментарях до замовлення
|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 19 см |
| Стан | Новий |
|
| Матеріал | Тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |