- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna8839-08/05
Рюкзак міський тканинний 44*29 см на блискавці з накладними кишенями в різних кольорах Luna
583 ₴
Показати оптові ціни456 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак міський тканинний 44*29 см на блискавці з накладними кишенями в різних кольорах Luna583 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак міський
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 44*29*15 см
- Рюкзак для школярів, міста та активного відпочинку
- Одне основне відділення
- Накладні кишені
- Регульовані ремені
- Внутрішня кишеня
|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 29 см |
| Стан | Новий |
|
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Тканина |