
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna8629-22/01
Рюкзак дитячий 20*19 см з паєтками на блискавці з прозорою кишенею Luna
405 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 405 ₴



