
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna8926-22/01
Рюкзак дитячий дошкільний 30*25 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Luna
399 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴






