- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna8919-09/05
Рюкзак дитячий дошкільний 30*23 см на блискавці мультфільм принт Luna
370 ₴
Показати оптові ціни289 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак дитячий дошкільний 30*23 см на блискавці мультфільм принт Luna370 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель дитячий
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 30*23*12 см
- Відмінна якість
- Лямки регулюються
- На блискавці
- Стильний дизайн
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Стан | Новий |