
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna8948-22/01
Рюкзак сумочка перламутровий дитячий силіконовий 15*18 см на блискавці принт Єдиноріг Luna
242 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 4 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 242 ₴



