
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna8971-22/01
Рюкзак дитячий тканинний 26*20*10 см на блискавці з кишенею в різних кольорах принт Luna
299 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 299 ₴




