
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina226-08/12
Рюкзак яскравий блискучий на блискавці з кишенею 20*23 см Єдиноріг у різних кольорах Nina
328 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 328 ₴



