- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna1910-11/07-8
Пляжна жіноча сумка з паєтками 36*33 см літній принт Квіти Luna
217 ₴
Показати оптові ціни170 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіПляжна жіноча сумка з паєтками 36*33 см літній принт Квіти Luna217 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 36*33*10 см
- Одне відділення
- Чудова якість
- Зручна, практична
- Стильний дизайн
|
| Тип сумки | Шопер |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |