- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna5150-19/07-2
Рюкзак спортивний шкільний міський тканинний із кишенею 47*27 см принт Фламінго Luna
358 ₴
Показати оптові ціни280 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак спортивний шкільний міський тканинний із кишенею 47*27 см принт Фламінго Luna358 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний міськ
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 47*27*11 см
- Рюкзак для школярів, міста та активного відпочинку
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |