- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna2112-23/07
Рюкзак шкільний спортивний тканинний 41*30 см з накладною кишенею Luna
527 ₴
Показати оптові ціни412 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак шкільний спортивний тканинний 41*30 см з накладною кишенею Luna527 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний міськ
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 41*30*13 см
- Рюкзак для школярів, міста та активного відпочинку
- Є бічні кишені
- Регульовані ремені
- Внутрішня кишеня
|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |