
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-1973-25/03
Рюкзак дитячий тканинний 22*19 см Luna
313 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий
Матеріал виробу: Текстиль
Розмір: 22*19*8 см
Рюкзак для міста та активного відпочинку
Регульовані ремені
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
- Ціна: 313 ₴








