
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NataR021-28/07-4
Рюкзак жіночий міський на блискавки з кишені 25*28 штучна шкіра Nata Бежева рептилія
909 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський
- Матеріал виробу: Турецька штучна шкіра PU
- Розміри: 25*28*10 см
- На блискавці
- Відмінна якість
- Стильний дизайн
- Країна виробник: Україна
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бжева рептилія |
- Ціна: 909 ₴

