
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna4377-22/01
Дитячий червоний рюкзак на блискавці 25*30 см з райдужними лямочками Luna
185 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 7 см |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 185 ₴




