- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-H301-09/08-2
Жіночий рюкзак міський під рептилію 18*23 см на блискавці з кишенею Luna
641 ₴
Показати оптові ціни501 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЖіночий рюкзак міський під рептилію 18*23 см на блискавці з кишенею Luna641 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Материал изделия: искусственная кожа
- Размер: 18*23*10 см
- На молнии
- Регулируемые ремни
- Стильный, удобный
- Отличное качество
|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Стан | Новий |
|
| Колір | Чорний із рожевим |