
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Jasmin15/08-31
Рюкзак спортивний стьобаний міський 41*30 см на блискавці Jasmin
445 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Материал: текстиль 600D
- Размер: 41*30*18 см
- Стильный, удобный, вместительный
- Отличное качество
- Регулируемые ремни
- Страна производитель: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Тканина |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 445 ₴


