- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna7009-21/09
Рюкзак жіночий хутряний міський 27*23 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Luna
561 ₴
Показати оптові ціни438 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак жіночий хутряний міський 27*23 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Luna561 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак
- Матеріал виробу: штучне хутро
- Розмір: 27*23*16 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Стильний, зручний
- Чудова якість
|
| Висота | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 16 см |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |