- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna7013-21/09
Сумочка жіноча на замочці 14*18 см із штучного хутра в різних кольорах Luna
372 ₴
Показати оптові ціни291 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумочка жіноча на замочці 14*18 см із штучного хутра в різних кольорах Luna372 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал виробу: штучне хутро
- Розмір: 14*18*6 см
- Відмінна якість
- Зручна, містка
- Бажаний колір вкажіть у коментарях до замовлення
|
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Замок |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |