- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans1011-15/10-1
Рюкзак міський тканинний 44*29 см на блискавці з кишенями в різних кольорах Cans
584 ₴
Показати оптові ціни456 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак міський тканинний 44*29 см на блискавці з кишенями в різних кольорах Cans584 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський
- Матеріал: текстиль
- Розмір: 44*29*22см
- На блискавці
- Спереду кишені
- Регульовані ремені
- Країна виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може трохи відрізнятися від фото
|
| Висота | 44 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 22 см |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
|
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Міський |