
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans954-15/10-3
Рюкзак міський тканинний 43*28 см на блискавці з кишенями в різних кольорах Cans Рожевий
584 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський
- Матеріал: текстиль
- Розмір: 43*28*15 см
- На блискавці
- Спереду кишені
- Регульовані ремені
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Міський |
- Ціна: 584 ₴

