- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Cans1486-15/10-2
Рюкзак міський тканинний 44*25 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Cans Синій
484 ₴
Показати оптові ціни378 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак міський тканинний 44*25 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Cans Синій484 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський
- Матеріал: текстиль
- Розмір: 44*25*20 см
- На блискавці
- Спереду кишеня
- Регульовані ремені
- Країна-виробник: Фабричний Китай
- *колір товару може незначно відрізнятися від фото
|
| Висота | 44 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
|
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Міський |