- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina10053-15/11
Сумочка жіноча клатч вечірній дзеркальний 17*10 см з ланцюжком у різних кольорах Nina
570 ₴
Показати оптові ціни445 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумочка жіноча клатч вечірній дзеркальний 17*10 см з ланцюжком у різних кольорах Nina570 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка
- Матеріал виробу: штучний матеріал
- Розмір: 17*10*3 см
- На замочці
- Довгий ланцюжок на плече
- Зручна, містка
|
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Замок |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |