
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina180-3-09/09
Косметичка силіконова прозора 31*22 см на блискавці WashBag у різних кольорах Nina
219 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Дві |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 219 ₴



