
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina180-5-09/09
Косметичка силіконова прозора 26*16 см на блискавці з ручкою WashBag у різних кольорах Nina
202 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: силікон
- Розмір: 26*16*9 см
- Стильний дизайн
- Зручна, містка
- Підходить для подорожей
- Бажаний варіант вкажіть в коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 202 ₴




