
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Nina-X038-09/02
Косметичка прямокутна 19*12 см на блискавці з бантиком у різних варіантах Nina
89 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: штучний матеріал
- Розмір: 19*12*6 см
- Стильний дизайн
- Зручна, містка
- Підходить для подорожей
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | True |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Гладка |
| Основні атрибути | |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 89 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.


