
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Nina815-09/09
Косметичка прямокутна голографічна 23*13,5 см на блискавці з петелькою в різних варіантах Nina
157 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 157 ₴



