
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KarmanFM298-20/03
Косметичка силіконова прозора WashBag на блискавці 20,5*13 см Karman
154 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Чудова якість
- Матеріал виробу: силікон
- Розмір: 20,5*13*7 см
- Стильний дизайн
- Кількість відділень: 1
- Підходить для подорожей
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 154 ₴










