
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KarmanFM292-20/03
Косметичка тканинна на блискавці 21*21 см у різних кольорах Karman
388 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 21*21*10 см
- Стильний дизайн
- Відмінна якість
- Підходить для подорожей
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 388 ₴






