
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KarmanFM293-20/03
Косметичка тканинна на блискавці 21*17 см у різних кольорах Karman
234 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка
- Матеріал виробу: текстиль
- Розмір: 21*17*7 см
- Стильний дизайн
- Відмінна якість
- Підходить для подорожей
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Косметичка |
| Ручки | Одна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 234 ₴





