
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-KN-002-02/11
Рюкзак міський патріотичний тканинний 38*30 см в різних варіантах Panda
446 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивний
- Матеріал: тканина
- Розміри: 38*30*20 см
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Зручний та практичний
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Спортивний |
- Ціна: 446 ₴






