- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-28/02-15
Сумочка жіноча шопер стьобана прямокутна 24*36 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Kay
313 ₴
Показати оптові ціни245 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумочка жіноча шопер стьобана прямокутна 24*36 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Kay313 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 24*36*13 см
- На блискавці
- Зручна, містка
- Бажаний колір вкажіть у коментарях до замовлення
|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |