- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-1106-04/08
Жіночий рюкзак міський 31*24 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Kay
575 ₴
Показати оптові ціни449 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЖіночий рюкзак міський 31*24 см на блискавці з кишенею в різних кольорах Kay575 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий
- Виконаний з дуже якісного матеріалу Oxford. Універсальний рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання, туризму.
- Розмір: 31*24*10 см
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Підкладка: є
- Бажаний колір вкажіть у коментарі до замовлення
- Країна виробник: Китай
|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 24 см |
| Стан | Новий |