
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NataR034-28/07-1
Рюкзак жіночий чорний міський стьобаний 27*22 см на блискавці з кишенею зі штучної шкіри Nata Бежевий
980 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський
- Матеріал виробу: Турецька штучна шкіра PU
- Розміри: 27*22*14 см
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Стильний дизайн
- Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 22 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴


