- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1549-6728-04/08
Жіночий рюкзак сумка міський 30*25 см на блискавці зі штучної шкіри в різних кольорах Kay
570 ₴
Показати оптові ціни445 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіЖіночий рюкзак сумка міський 30*25 см на блискавці зі штучної шкіри в різних кольорах Kay570 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 30*25*11 см
- Регульовані ремені
- Відмінна якість
- Підкладка: є
- Бажаний колір вкажіть у коментарі до замовлення
- Країна виробник: Китай
|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Стан | Новий |