- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-02/05-1
Рюкзак дитячий дошкільний 26*31 см на блискавці з кишенею у різних варіантах Luna
321 ₴
Показати оптові ціни251 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак дитячий дошкільний 26*31 см на блискавці з кишенею у різних варіантах Luna321 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий
- Матеріал виробу: поліестер
- Розмір: 26*31*13 см
- Відмінна якість
- Лямки регулюються
- На блискавці
- Стильний дизайн
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |