
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna-23-9-20/01
Рюкзак спортивний шкільний міський на блискавці 43*30 см в різних кольорах Luna
484 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 484 ₴





