- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna23-12-04/01
Рюкзак спортивний шкільний міський тканинний на блискавці з пеналом 40*27 см у різних кольорах Luna
479 ₴
Показати оптові ціни374 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак спортивний шкільний міський тканинний на блискавці з пеналом 40*27 см у різних кольорах Luna479 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний міськ
- Матеріал виробу: поліестер
- Розмір: 40*27*16 см
- Рюкзак для школярів, міста та активного відпочинку
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Бажаний колір вкажіть в коментарях
|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Стан | Новий |
|
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |