- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Luna23-13-06/05
Рюкзак Ведмедик спортивний шкільний міський тканинний на блискавці 42*29 см у різних кольорах Luna
427 ₴
Показати оптові ціни333 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіРюкзак Ведмедик спортивний шкільний міський тканинний на блискавці 42*29 см у різних кольорах Luna427 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак міський
- Матеріал виробу: поліестер
- Розмір: 42*29*18 см
- Рюкзак для школярів, міста та активного відпочинку
- На блискавці
- Регульовані ремені
- Бажаний колір вкажіть у коментарях
|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Стан | Новий |
|
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |