
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-29/06-1
Бананка на три відділення спортивна 33*17 на блискавці зі штучної шкіри Panda
312 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 626-83-84
Viber, telegram Відгуки/пропозиції
- +380 (97) 626-83-84Viber, telegram Відгуки/пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка:
- Матеріал виробу: штучна шкіра
- Розмір: 33*17*8 см
- На блискавці
- Три відділення
- Регульований ремінець
- Відмінна якість
- Зручна, практична
- Бажаний варіант вкажіть у коментарях
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 17 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
- Ціна: 312 ₴

