- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Panda-31/05-19
Сумка спортивна дорожня на блискавці з кишенею та довгим ремінцем 64*32 см Panda
862 ₴
Показати оптові ціни674 ₴/шт.
при замовленні від 2 шт.
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
Вихідний
|
|
| Субота |
10:00 - 18:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіСумка спортивна дорожня на блискавці з кишенею та довгим ремінцем 64*32 см Panda862 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна дорожня
- Матеріал виробу: тканина
- Розмір: 64*32*31см
- Одне відділення
- Регульований ремінець
- Зручні ручки для перенесення в руках
- Відмінна якість
- Зручна, містка
- *колір товару може трохи відрізнятися від фото
|
| Висота | 32 см |
| Ширина | 64 см |
| Глибина | 31 см |
|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |